i-Fix - Pogwarancyjny Serwis Apple Łódź Pogwarancyjny Serwis Apple Łódź

Ty psujesz, my
naprawiamy

Profesjonalny, pogwarancyjny serwis urządzeń marki Apple.
Łódź, ul. Legionów 93/95

797-778-721
Częste przyczyny awarii Macbook

Częste przyczyny awarii MacBooków

Sprzęt firmy Apple cieszy się u nas popularnością ze względu na elegancki design oraz małą awaryjność. Niestety jak każdy sprzęt po jakimś czasie ulega awarii. W tym artykule nie bierzemy pod uwagę wad fabrycznych tylko te części laptopa, które mogą najszybciej się popsuć.

Przyczyny awarii MacBooków

 • Karty graficzne – starsze modele MacBooków mogą mieć w sobie zainstalowane karty graficzne obciążone wadami. Najczęściej są to modele wyprodukowane w 2011 roku. Więc jeśli masz sprzęt Apple’a, który posiada np. zniekształcania obrazu, mrugające paski lub punkty to prawdopodobnie Twoja karta graficzna kończy swój żywot
 • Klawiatura – jest to część, która psuje się stosunkowo często, ku zaskoczeniu najczęściej w nowszych modelach. Usterka objawia się poprzez powtarzanie się znaków lub ich braku pojawiania się po wcześniejszych wciśnięciu.
 • Zasilanie – uszkodzony kabel zasilacza, bezpiecznik, gniazdo zasilania lib przetwornica zasilania może sprawić, że laptopa nie da się włączyć
 • Dźwięk – uszkodzeniu może ulec gniazdo słuchawek (uszkodzenie układu przełączającego źródło dźwięku). Przyczyną problemów z dźwiękiem mogą być też błędy związane ze sterownikami

Co często szkodzi MacBookom?

Niektóre usterki mogą być spowodowane złym użytkowaniem urządzenia. Do elementów szkodliwych dla MacBooka są:

 • Wilgoć – należy uważać, aby nie zalać swojego laptopa
 • Kurz – drobinki kurzu, które dostały się do wnętrza MacBooka mogą sprawić, że Twój sprzęt ulegnie awarii
 • Upadki – upadek MacBooka może doprowadzić do zniszczenia podzespołów znajdujących się w jego wnętrzu

Jeśli posiadasz popsutego MacBooka, nie zwlekaj, dostarcz go do iFix, a my go z chęcią go naprawimy, tak aby działał jak nowy. Zapraszamy do kontaktu lub do odwiedzenia naszego biura przy ulicy Legionów 93/95 w Łodzi.

Nasza oferta

Profesjonalny serwis iPhone

Profesjonalny serwis urządzeń Apple

Skup uszkodzonych telefonów

Naprawa uszkodzonych urządzeń Apple

Sprzedaż i skup urządzeń Apple

Sprzedaż i skup urządzeń Apple

Możemy pomóc Ci z:

Zbita szybka / wyświetlacz

Pęknięta szybka w iPhone

Wymiana wyświetlacza/pękniętej szybki w iPhone.

Często zdarza sie, że w pośpiechu upuścimy telefon. Jednak nie każde urządzenie po upadku wychodzi z tego bez szfanku, w szczególności, kiedy upadnie ze znaczącej wysokości. Korzystanie z pękniętej szybki jest często nieprzyjemne i drażniące, nie wspominając o rozlanym wyświetlaczu, bez którego nasz iPhone to tylko kawałek plastiku z elektroniką w środku.

Jeżeli spotkał Cie taki problem to z chęcią pomożemy przywrócić Twój telefon do normalnego stanu. Zapraszamy do kontaktu na numer +48 797-778-721.

Zleć nam naprawę pękniętej szybki

Zalanie wodą

Zalanie telefonu wodą

Zalany iPhone? Pomożemy!

Jeżeli Twój iPhone został zalany wodą w łazience, na basenie czy w kuchni, a zwykła miska z ryżem nie pomaga, to nie masz co się martwić. Wystarczy, że przyniesiesz urządzenie do nas. My już go wysuszymy i naprawimy, a Ty będziesz mógł znów cieszyć się swoim urządzeniem.

Nasz serwis sprzętu Apple mieści się w Łodzi przy ul. Legionów 93/95. Można się z nami skontaktować telefonicznie na nr. +48 797-778-721. Serdecznie zapraszamy!

Zleć nam naprawę telefonu po zalaniu

Uszkodzony przycisk Home/Touch ID

Uszkodzony przycisk iPhone

Naprawiamy uszkodzony przycisk iPhone!

Niedziałający przycisk to częsty problem wielu smartfonów. Dlaczego macie się Państwo męczyć z odblokowaniem iPhona bez przycisku lub z niedziałającym touch id?

Z wielka chęcią i pełnym projesjonalizmem wymienimy Państwu ten komponent. Wystarczy, że skontaktują się Państwo z nami na numer +48 797-778-721 albo przyjadą do naszego serwisu, które mieści się w Łodzi przy ul. Legionów 93/95. Serdecznie zapraszamy!

Zleć nam naprawę przycisku

Problemy z elektroniką

Problemy z elektronika

Naprawa elektroniki w iPhone

Problemy z elektroniką idą często w parze z zalanym urządzeniem albo jego upadkiem. Problemy te potrafią przejawiać się na różne sposoby, przez co często problem jest złożony i trzeba zastosować wiele opcji naprawy. Nasz serwis zajmuje się m.in. naprawą płyt głównych. Posiadamy do tego celu specjalistyczny sprzęt.

Jeżeli i Twój iPhone ma problemy z elektroniką, to skontaktuj się z naszym serwisem. Nasz numer telefonu to +48 797-778-721.

Zleć nam naprawę elektroniki

Problemy z dźwiękiem i mikrofonem

Wymiana mikrofonu iPhone

Wymiana mikrofonu i naprawa dźwięku w iPhone

Podczas rozmowy przez telefon Twój mikrofon nie wykrywa głosu? A może masz problem z dźwiękiem przez co nie mozesz słuchać muzyki ze swojego smartfona?

Taki problem występuje w wielu urządzeniach i przeszkadza w ich prawidłowym funkcjonowaniu. W końcu po co komu telefon, zwłaszcza iPhone, jeżeli nie może z niego wykonywać żadnych połączeń lub nie słyszeć czyjegoś głosu.

Z chęcią przyjrzymy sie problemowi i dla Państwa naprawimy iPhona szybko i dobrze. Zapraszamy do kontaktu na nasz numer telefonu +48 797-778-721 lub do odwiedzin w naszym serwisie mieszącym się w w Łodzi przy ul. Legionów 93/95.

Zleć nam naprawę mikrofonu w IPhone

Problemy z aparatem

Uszkodzona kamera w iPhone

Wymiana aparatu w iPhone

Często spotykamy się z sytuacją, kiedy klient przychodzi do nas mówiąc, że nie dziala mu aparat w iPhonie. Naprawa takiego problemu to nie tylko droga hardware'owa, ale także software'owa.

Jeżeli masz problem z działaniem aparatu w telefonie, został on zalany, zaparowany lub zbity, albo w ogóle nie chce się uruchomić, to przynieś swoje urządzenie do naszego serwisu mieszczącego się w Łodzi przy ul. Legionów 93/95. Możesz również do nas zadzwonić do nas na numer +48 797-778-721.

Zleć nam naprawę kamery w iPhone

Uszkodzone złącze ładowania

Wymiana złącza ładowania

Naprawa, wymiana złącza ładowania w iPhone

Jest to klasyczny problem, z którym zmierza sie bardzo duże grono użytkowników iPhonów. Często spowodowane jest zastosowaniem złej ładowarki, która może wywoływać spięcia, ale także pośpiechem, przy którym odłączamy nasz telefon od syngału sieciowego.

Taki problem można usunąć często za pomocą przelutowania samego złącza. W bardziej złożonych przypadkach wystepuja także inne metody naprawy.

Nasz serwis mieści się w Łodzi przy ul. Legionów 93/95. Możesz również do nas zadzwonić do nas na numer +48 797-778-721, a chętnie odpowiemy na Twoje pytania. Serdecznie zapraszamy!

Zleć nam naprawę złącza łądowania

Wymiana baterii w iPhone

Wymiana baterii iPhone

iPhone - wymiana baterii w naszym serwisie

Bateria w urządzeniach przenośnych wymaga specjalnego traktowania. Nie powinno się jej ładować bez przerwy, a producenci różnych telefonów zalecają, żeby baterię rozładowywać do samego końca przed ponownym jej naładowaniem.

Żywotność tego komponentu zależy w bardzo dużej mierze od użytkownika. Jeżeli Twój iPhone rozładowuje się w bardzo szybkim czasie, to przynieś go do nas.

Nasz serwis mieści się w Łodzi przy ul. Legionów 93/95. Możesz również do nas zadzwonić do nas na numer +48 797-778-721, a chętnie odpowiemy na Twoje pytania.

Zleć nam naprawę baterii

Rozwiązywanie problemów z iOS

Rozwiązywanie problemów z iOS

Rozwiązywanie problemów z iOS

Pomimo wysokiej ceny i rozpoznawalności marki Apple, nie zawsze sam system działa perfekcyjnie. Użytkownicy często skarżą się na zawieszające się aplikacje w tym popularny Instagram.

Jeśli posiadasz jakiś problem z systemem operacyjnym Twojego iPhone'a do zajrzyj do naszego serwisu.

Nasz serwis mieści się w Łodzi przy ul. Legionów 93/95. Możesz również do nas zadzwonić do nas na numer +48 797-778-721, a chętnie odpowiemy na Twoje pytania. Serdecznie zapraszamy, a z chęcią Ci pomożemy!

Zleć nam naprawę iOS

Profesjonalny serwis iPhone:

W naszym serwisie iPhone zmierzyliśmy się już z wieloma problemami podczas napraw telefonów i komputerów Iphone.

Istotą naszych działań jest satysfakcja klienta, która ma pozytywny wpływ na budowę naszej renomy.

U nas możesz liczyć na:

 • Solidność naprawy
 • Informacja o diagnozie
 • Informacje o kosztach naprawy i części
 • Terminiowość naprawy
 • Nasze wieloletnie doświadczenie
Skup uszkodzonych telefonów
Części do iPhone oraz komputerów Apple
Naprawa potłuczonej szybki iPhone
Naprawa stłuczonego ekranu iPhone
Rozwiązywanie problemów z oprogramowaniem i systemem iOS
Wymiana baterii w iPhone
Profesjonalna naprawa urządzeń Apple i MacBook

Załoga naszego serwisu złożona jest z samych profesjonalistów, których pasją jest naprawa telefonów, komputerów i urządzeń mobilnych firmy Apple.

Każdą naszą wolną chwilę poświęcamy na szkolenie się w naprawie urządzeń Apple, po to aby bez trudu rozwiązać wszystkie wasze problemy z iPhone, iMac, MacBook i iPad

U nas możesz liczyć na:

 • Solidność naprawy
 • Informacja o diagnozie
 • Informacje o kosztach naprawy i części
 • Terminiowość naprawy
 • Nasze wieloletnie doświadczenie

W naszym serwisie iPhone

1792

Wymienionych szybek w iPhone

168

Minut średnio spędzonych średnio na naprawie jednego urządzenia

4111

Zadowolonych klientów w naszej bazie

12027

Wypitych kaw z iPhonem

Dlaczego iFix?

Szybki i wygodny proces naprawy iPhone

Zapomnij o szkodzie, której doznałeś. Nasz autoryzowany serwis dopilnuje, aby Twoje urządzenie wróciło do Ciebie w stanie pozwalającym na wydobycie uśmiechu.

Centralna lokalizacja w Łodzi naszego serwisu oraz bezpłatny parking dla naszych klientów pozwolą na szybkie załatwienie sprawy. Możliwy jest również odbiór osobisty u klienta.

Darmowa diagnostyka

Oczywiście diagnoza w naszym serwisie jest darmowa, jeśli decyduja sie Państwo na naprawę.

Wysokiej jakości części

W serwisie iFix używamy tylko komponentów wysokiej jakości, gdyż zadowolenie klienta stanowi fundament naszego sukcesu.

Nie możemy sobie pozwolić na zamienniki, które nie spełniają naszych restrykcyjnych norm i wpływają negatywnie na komfort klienta.

Nasz Łódzki serwis iPhone

Opinie klientów

"Moja córka podczas zabawy telefonem upuściła go z dość dużej wysokości.
Pękła szybka. Oddałem telefon do serwisu i w ten sam dzień telefon był do odbioru."

Marcin

"Świetna robota! Miałem problem z dźwiękiem w telefonie, po podłączeniu słuchawek nie było nic słychać.
Panowie w serwisie wymienili mi gniazdo i teraz muzyka gra jak powinna. Jeszcze raz wielkie dzięki!"

Łukasz

"Chłopaki, daliście radę. Myślałem, że mój telefon już nigdy nie zadzwoni..."

Krystian

"Jeszcze raz dziękuje Wam za przywrócenie mojego telefonu do łask. Bedę Was polecać <3 "

Jola

"Cód, miód, malina. Dziękuję za końcowy rezultat i ekspresowe tempo!"

Agnieszka

Blog

Naprawa tabletów Apple – iPad

Naprawa tabletów Apple – iPad.
Co się w nich psuje?

Wymiana baterii w iPhone 6

Wymiana baterii iPhone

Wymiana wyświetlacza iPhone

Wymiana wyświetlacza
iPhone

Zalany iPhone

Zalany iPhone

Popsuty przycisk iPhone

Popsute przyciski w iPhone

Naprawa czujnika zbliżeniowego iPhone

Naprawa czujnika zbliżeniowego

Przyczyny awarii Macbook

Częste przyczyny awarii Macbook

Prawidłowa dezynfekcja iPhone’a

Prawidłowa dezynfekcja iPhone’a

Czy kupić Macbook

MacBook – czy warto kupić?

Wymiana wyświetlacza w iPhone

Wymiana szyby w iPhone

MacBook – wymiana baterii

MacBook – wymiana baterii

nie działa mikrofon iphone

Nie działa mikrofon w iPhone?

Ipad z Cellular – co to takiego?

Ipad z Cellular – co to takiego?

skup uszkodzonych telefonów

Skup uszkodzonych telefonów

txt MacBook

Własny tekst na ekranie logowania

dbanie o baterię w iphone

Jak dbać o baterię w iPhone

Sidecar w iPad

Sidecar w iPad

Jak naprawić ładowarkę iPhone

Jak naprawić ładowarkę iPhone

Naprawa płyty głównej Apple

Naprawa płyty głównej

Dlaczego nie działa podświetlenie w iPhone?

Dlaczego nie działa podświetlenie?

Zapisz się do naszego newsletter'a

Serwis iPhone Łódź Łódź,
ul. Legionów 93/95 lok.2
Telefon do serwisu +48 797-778-721
Mail do serwisu biuro@i-fix.pl
Imię/Firma: E-mail:
Wpisz: fgza