iFix - serwis iPhone Łódź iFix - serwis iPhone Łódź

Ty psujesz, my
naprawiamy

Profesjonalny, pogwarancyjny serwis urządzeń marki Apple.
Łódź, ul. Legionów 93/95

797-778-721
Zalany iPhone

Zalany iPhone

Jedną z najczęstszych i najgroźniejszych usterek w iPhone’ach jest ich zalanie. Nawet wodoszczelne modele tych smartfonów nie są bezpieczne od tego typu problemów. W przypadku zalania iPhone najważniejsza jest błyskawiczna reakcja, aby uniknąć degradacji podzespołów telefonu. Najbardziej narażona na nieodwracalne uszkodzenie jest płyta główna, ponieważ na skutek elektrokorozji pojawia się tzw. wyżerka na płycie, czyli rdzewienie i zwarcie na wewnątrz telefonu. Może ona prowadzić nieodwracalnych zmian.

Poza płytą główną na korozję narażone są też:

 • gniazdo baterii,
 • taśmy ładowania,
 • płyta główna,
 • pozostałe metalowe blaszki oraz śrubki.

Co zrobić z zalanym iphonem?

Jak już zalaliśmy naszego iPhone’a to co powinniśmy zrobić? Poniżej przedstawiamy pięć porad z tym związanych.

 1. Natychmiast zareaguj - Aby można było uratować iPhone’a ważne jest to, aby miał on jak najkrótszy kontakt z wodą. Gdy zobaczysz, że wpadł on do wody, wyciągnij go z niej jak najprędzej. Dzięki temu sprawisz, że Twój smartfon uniknie poważnego uszkodzenia podzespołów, np. wspomnianej wyżej „wyżerce na płycie”. Po wyjęciu go z wody zdejmij futerał lub obudowę, wytrząśnij wodę z gniazda ładowania, SIM lub jack, a następnie dokładnie wytrzyj iPhone’a z wody.
 2. Wyłącz telefon - Jest to ważne, aby uchronić go przed jakimkolwiek, ewentualnym zwarciem. Często warto wykonać również tzw. hard reset. Jego działanie jest silniejsze niż zwykłe wyłączenie telefonu.
 3. Nie podłączaj go do ładowania - Jak znasz z lekcji fizyki, prąd plus woda równa się niebezpieczeństwo. Tak jak nie należy go włączanć tak samo nie należy go ładować. Może to spowodować zwarcie i pogłębienie usterki, co w rezultacie spowoduje brak możliwości naprawienia iPhone’a.
 4. Wysusz domowym sposobem - Czyli jak – zapytasz? Pomocny może okazać się… ryż! Ryż ma umiejętność higroskopijności, czyli pochłaniania wody. Krótko mówiąc, włóż zalany iPhone do torebki z ryżem i pozwól mu wchłaniać wodę. Pozwoli to na spowolnienie działania wilgoci na telefon, ponieważ niestety nie wchłonie on całej wody. Włożenie smartfona Apple do ryżu czynimy dopóki nasz iPhone nie zostanie dostarczony do serwisu.
 5. Skontaktuj się z serwisem - Możesz zadbać o wszystko, po zalaniu – szybko wyjąć iPhone z wody, zrobić hard reset oraz włożyć go do miski z ryżem. Jednak zawsze lepiej skorzystać ostatecznie z pomocy serwisu. Może się okazać, że nastąpiły w nim poważne szkody.

Dostarcz go do iFix, a my go z chęcią go naprawimy, tak aby działał jak nowy. Zapraszamy do kontaktu lub do odwiedzenia naszego biura przy ulicy Legionów 93/95 w Łodzi.

Nasza oferta

Profesjonalny serwis iPhone

Profesjonalny serwis urządzeń Apple

Skup uszkodzonych telefonów

Skup uszkodzonych urządzeń

Części do iPhone oraz komputerów Apple

Sprzedaż komponentów

Możemy pomóc Ci z:

Zbita szybka / wyświetlacz

Pęknięta szybka w iPhone

Wymiana wyświetlacza/pękniętej szybki w iPhone.

Często zdarza sie, że w pośpiechu upuścimy telefon. Jednak nie każde urządzenie po upadku wychodzi z tego bez szfanku, w szczególności, kiedy upadnie ze znaczącej wysokości. Korzystanie z pękniętej szybki jest często nieprzyjemne i drażniące, nie wspominając o rozlanym wyświetlaczu, bez którego nasz iPhone to tylko kawałek plastiku z elektroniką w środku.

Jeżeli spotkał Cie taki problem to z chęcią pomożemy przywrócić Twój telefon do normalnego stanu. Zapraszamy do kontaktu na numer +48 797-778-721.

Zleć nam naprawę pękniętej szybki

Zalanie wodą

Zalanie telefonu wodą

Zalany iPhone? Pomożemy!

Jeżeli Twój iPhone został zalany wodą w łazience, na basenie czy w kuchni, a zwykła miska z ryżem nie pomaga, to nie masz co się martwić. Wystarczy, że przyniesiesz urządzenie do nas. My już go wysuszymy i naprawimy, a Ty będziesz mógł znów cieszyć się swoim urządzeniem.

Nasz serwis sprzętu Apple mieści się w Łodzi przy ul. Legionów 93/95. Można się z nami skontaktować telefonicznie na nr. +48 797-778-721. Serdecznie zapraszamy!

Zleć nam naprawę telefonu po zalaniu

Uszkodzony przycisk Home/Touch ID

Uszkodzony przycisk iPhone

Naprawiamy uszkodzony przycisk iPhone!

Niedziałający przycisk to częsty problem wielu smartfonów. Dlaczego macie się Państwo męczyć z odblokowaniem iPhona bez przycisku lub z niedziałającym touch id?

Z wielka chęcią i pełnym projesjonalizmem wymienimy Państwu ten komponent. Wystarczy, że skontaktują się Państwo z nami na numer +48 797-778-721 albo przyjadą do naszego serwisu, które mieści się w Łodzi przy ul. Legionów 93/95. Serdecznie zapraszamy!

Zleć nam naprawę przycisku

Problemy z elektroniką

Problemy z elektronika

Naprawa elektroniki w iPhone

Problemy z elektroniką idą często w parze z zalanym urządzeniem albo jego upadkiem. Problemy te potrafią przejawiać się na różne sposoby, przez co często problem jest złożony i trzeba zastosować wiele opcji naprawy. Nasz serwis zajmuje się m.in. naprawą płyt głównych. Posiadamy do tego celu specjalistyczny sprzęt.

Jeżeli i Twój iPhone ma problemy z elektroniką, to skontaktuj się z naszym serwisem. Nasz numer telefonu to +48 797-778-721.

Zleć nam naprawę elektroniki

Problemy z dźwiękiem i mikrofonem

Wymiana mikrofonu iPhone

Wymiana mikrofonu i naprawa dźwięku w iPhone

Podczas rozmowy przez telefon Twój mikrofon nie wykrywa głosu? A może masz problem z dźwiękiem przez co nie mozesz słuchać muzyki ze swojego smartfona?

Taki problem występuje w wielu urządzeniach i przeszkadza w ich prawidłowym funkcjonowaniu. W końcu po co komu telefon, zwłaszcza iPhone, jeżeli nie może z niego wykonywać żadnych połączeń lub nie słyszeć czyjegoś głosu.

Z chęcią przyjrzymy sie problemowi i dla Państwa naprawimy iPhona szybko i dobrze. Zapraszamy do kontaktu na nasz numer telefonu +48 797-778-721 lub do odwiedzin w naszym serwisie mieszącym się w w Łodzi przy ul. Legionów 93/95.

Zleć nam naprawę mikrofonu w IPhone

Problemy z aparatem

Uszkodzona kamera w iPhone

Wymiana aparatu w iPhone

Często spotykamy się z sytuacją, kiedy klient przychodzi do nas mówiąc, że nie dziala mu aparat w iPhonie. Naprawa takiego problemu to nie tylko droga hardware'owa, ale także software'owa.

Jeżeli masz problem z działaniem aparatu w telefonie, został on zalany, zaparowany lub zbity, albo w ogóle nie chce się uruchomić, to przynieś swoje urządzenie do naszego serwisu mieszczącego się w Łodzi przy ul. Legionów 93/95. Możesz również do nas zadzwonić do nas na numer +48 797-778-721.

Zleć nam naprawę kamery w iPhone

Uszkodzone złącze ładowania

Wymiana złącza ładowania

Naprawa, wymiana złącza ładowania w iPhone

Jest to klasyczny problem, z którym zmierza sie bardzo duże grono użytkowników iPhonów. Często spowodowane jest zastosowaniem złej ładowarki, która może wywoływać spięcia, ale także pośpiechem, przy którym odłączamy nasz telefon od syngału sieciowego.

Taki problem można usunąć często za pomocą przelutowania samego złącza. W bardziej złożonych przypadkach wystepuja także inne metody naprawy.

Nasz serwis mieści się w Łodzi przy ul. Legionów 93/95. Możesz również do nas zadzwonić do nas na numer +48 797-778-721, a chętnie odpowiemy na Twoje pytania. Serdecznie zapraszamy!

Zleć nam naprawę złącza łądowania

Wymiana baterii w iPhone

Wymiana baterii iPhone

iPhone - wymiana baterii w naszym serwisie

Bateria w urządzeniach przenośnych wymaga specjalnego traktowania. Nie powinno się jej ładować bez przerwy, a producenci różnych telefonów zalecają, żeby baterię rozładowywać do samego końca przed ponownym jej naładowaniem.

Żywotność tego komponentu zależy w bardzo dużej mierze od użytkownika. Jeżeli Twój iPhone rozładowuje się w bardzo szybkim czasie, to przynieś go do nas.

Nasz serwis mieści się w Łodzi przy ul. Legionów 93/95. Możesz również do nas zadzwonić do nas na numer +48 797-778-721, a chętnie odpowiemy na Twoje pytania.

Zleć nam naprawę baterii

Rozwiązywanie problemów z iOS

Rozwiązywanie problemów z iOS

Rozwiązywanie problemów z iOS

Pomimo wysokiej ceny i rozpoznawalności marki Apple, nie zawsze sam system działa perfekcyjnie. Użytkownicy często skarżą się na zawieszające się aplikacje w tym popularny Instagram.

Jeśli posiadasz jakiś problem z systemem operacyjnym Twojego iPhone'a do zajrzyj do naszego serwisu.

Nasz serwis mieści się w Łodzi przy ul. Legionów 93/95. Możesz również do nas zadzwonić do nas na numer +48 797-778-721, a chętnie odpowiemy na Twoje pytania. Serdecznie zapraszamy, a z chęcią Ci pomożemy!

Zleć nam naprawę iOS

Profesjonalny serwis iPhone:

W naszym serwisie iPhone zmierzyliśmy się już z wieloma problemami podczas napraw telefonów i komputerów Iphone.

Istotą naszych działań jest satysfakcja klienta, która ma pozytywny wpływ na budowę naszej renomy.

U nas możesz liczyć na:

 • Solidność naprawy
 • Informacja o diagnozie
 • Informacje o kosztach naprawy i części
 • Terminiowość naprawy
 • Nasze wieloletnie doświadczenie
Skup uszkodzonych telefonów
Części do iPhone oraz komputerów Apple
Naprawa potłuczonej szybki iPhone
Naprawa stłuczonego ekranu iPhone
Rozwiązywanie problemów z oprogramowaniem i systemem iOS
Wymiana baterii w iPhone
Profesjonalna naprawa urządzeń Apple i MacBook

Załoga naszego serwisu złożona jest z samych profesjonalistów, których pasją jest naprawa telefonów, komputerów i urządzeń mobilnych firmy Apple.

Każdą naszą wolną chwilę poświęcamy na szkolenie się w naprawie urządzeń Apple, po to aby bez trudu rozwiązać wszystkie wasze problemy z iPhone, iMac, MacBook i iPad

U nas możesz liczyć na:

 • Solidność naprawy
 • Informacja o diagnozie
 • Informacje o kosztach naprawy i części
 • Terminiowość naprawy
 • Nasze wieloletnie doświadczenie

W naszym serwisie iPhone

1792

Wymienionych szybek w iPhone

168

Minut średnio spędzonych średnio na naprawie jednego urządzenia

4111

Zadowolonych klientów w naszej bazie

12027

Wypitych kaw z iPhonem

Dlaczego iFix?

Szybki i wygodny proces naprawy iPhone

Zapomnij o szkodzie, której doznałeś. Nasz autoryzowany serwis dopilnuje, aby Twoje urządzenie wróciło do Ciebie w stanie pozwalającym na wydobycie uśmiechu.

Centralna lokalizacja w Łodzi naszego serwisu oraz bezpłatny parking dla naszych klientów pozwolą na szybkie załatwienie sprawy. Możliwy jest również odbiór osobisty u klienta.

Darmowa diagnostyka

Oczywiście diagnoza w naszym serwisie jest darmowa, jeśli decyduja sie Państwo na naprawę.

Wysokiej jakości części

W serwisie iFix używamy tylko komponentów wysokiej jakości, gdyż zadowolenie klienta stanowi fundament naszego sukcesu.

Nie możemy sobie pozwolić na zamienniki, które nie spełniają naszych restrykcyjnych norm i wpływają negatywnie na komfort klienta.

Nasz Łódzki serwis iPhone

Opinie klientów

"Moja córka podczas zabawy telefonem upuściła go z dość dużej wysokości.
Pękła szybka. Oddałem telefon do serwisu i w ten sam dzień telefon był do odbioru."

Marcin

"Świetna robota! Miałem problem z dźwiękiem w telefonie, po podłączeniu słuchawek nie było nic słychać.
Panowie w serwisie wymienili mi gniazdo i teraz muzyka gra jak powinna. Jeszcze raz wielkie dzięki!"

Łukasz

"Chłopaki, daliście radę. Myślałem, że mój telefon już nigdy nie zadzwoni..."

Krystian

"Jeszcze raz dziękuje Wam za przywrócenie mojego telefonu do łask. Bedę Was polecać <3 "

Jola

"Cód, miód, malina. Dziękuję za końcowy rezultat i ekspresowe tempo!"

Agnieszka

Blog

Naprawa tabletów Apple – iPad

Naprawa tabletów Apple – iPad.
Co się w nich psuje?

Wymiana baterii w iPhone 6

Wymiana baterii iPhone

Wymiana wyświetlacza iPhone

Wymiana wyświetlacza
iPhone

Zalany iPhone

Zalany iPhone

Popsuty przycisk iPhone

Popsute przyciski w iPhone

Naprawa czujnika zbliżeniowego iPhone

Naprawa czujnika zbliżeniowego

Przyczyny awarii Macbook

Częste przyczyny awarii Macbook

Prawidłowa dezynfekcja iPhone’a

Prawidłowa dezynfekcja iPhone’a

Czy kupić Macbook

MacBook – czy warto kupić?

Wymiana wyświetlacza w iPhone

Wymiana szyby w iPhone

MacBook – wymiana baterii

MacBook – wymiana baterii

nie działa mikrofon iphone

Nie działa mikrofon w iPhone?

Ipad z Cellular – co to takiego?

Ipad z Cellular – co to takiego?

skup uszkodzonych telefonów

Skup uszkodzonych telefonów

txt MacBook

Własny tekst na ekranie logowania

Zapisz się do naszego newsletter'a

Serwis iPhone Łódź Łódź,
ul. Legionów 93/95 lok.2
Telefon do serwisu +48 797-778-721
Mail do serwisu biuro@i-fix.pl
Imię/Firma: E-mail:
Wpisz: audx